Piknik Rodzinny

Dnia 28 maja w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Celem imprezy było stworzenie miłych warunków do wspólnej zabawy dzieci i ich rodziców w związku z Dniem Matki,  Dniem Dziecka i zbliżającym się Dniem Ojca.

Imprezę rozpoczęła Dyrektor Przedszkola pani Krystyna Węgrzyn od powitania zaproszonych gości. W swoim wystąpieniu podkreśliła rolę rodziny w życiu dziecka- pozytywne relacje i pielęgnowanie więzi pomiędzy rodzicami a dzieckiem sprzyjają  rozwojowi , kształtują postawę i stosunek dziecka do ludzi w późniejszych latach. Pani Dyrektor złożyła wszystkim rodzicom , sponsorom oraz darczyńcom serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu Pikniku Rodzinnego.

Piknik dał możliwość do zaprezentowania umiejętności tanecznych i wokalnych naszych milusińskich. Dzieci tańcami i piosenkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. Na twarzach rodziców można było zauważyć wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

Zabawę poprowadziła niezastąpiona pani Gabrysia Czelny wraz z DJ Kubą. Zabawa była świetna- pogoda, goście, energia i humor dopisały.

Na dzieci i rodziców czekały przeróżne atrakcje: dmuchana zjeżdżalnia, warkoczyki, malowanie buzi i paznokci, tatuaże, robienie bransoletek, zabawy ruchowe i plastyczne oraz kącik z foto budką. Nie zabrakło także wielu punktów gastronomicznych z przepysznymi ciastami, watą cukrową, popcornem czy przysmakami z grilla. Tego dnia wszyscy dobrze się bawili, zarówno dzieci jak i rodzice w dobrych nastrojach zakończyli ten dzień.

Skip to content